O nas

9780 ARCHITEKCI, czyt.: [dziewięć-siedem-osiem-zero-architekci] jest biurem architektonicznym, założonym w lutym 2012 roku przez Bartłomieja Homińskiego i Michała Jezierskiego. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy od 2005 roku w renomowanych krakowskich biurach architektonicznych (DDJM Biuro Architektoniczne, IMB Asymetria, Studio Archi 5) oraz w pracy na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

Polem naszego działania jest projektowanie architektoniczne. Szczególnym obszarem naszych zainteresowań są budynki biurowe, użyteczności publicznej, hotele oraz budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne. Przygotowujemy dokumentację projektową w pełnym zakresie, a na życzenie klienta pomagamy w uzyskaniu decyzji administracyjnych.

Posiadamy uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, jesteśmy członkami Małopolskiej oraz Świętokrzyskiej Izby Architektów, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Naszą misją jest projektowanie architektoniczne, służące budowaniu DOBREJ ARCHITEKTURY. Jesteśmy przekonani, że dobra architektura powstaje w złożonym procesie, w którym pod uwagę brane są uwarunkowania prawne, ekonomiczne, społeczne i estetyczne. Uważamy, że zrozumienie przez nas wyartykułowanych i niewyartykułowanych potrzeb klienta oraz złożonego kontekstu, w jakim przychodzi nam działać, pozwala tworzyć budynki funkcjonalne, ponadczasowe, szczere i eleganckie.

Mamy nadzieję, że rozpoznajecie Państwo te cechy w naszych projektach.